Description
| Name | Troelrsch’s ear dressing forceps, 5″ (13cm) |
| Code | 37-0542 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (13cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Troelrsch’s ear dressing forceps, 5″ (13cm) |
| Size | (13cm) |
| Name | Troelrsch’s ear dressing forceps, 5″ (13cm) |
| Code | 37-0542 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (13cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Option | Serrated, Tooth |
|---|
