Description
| Name | Oblique serrations straight 9″ (23cm) |
| Code | 63-0798 |
| Category | Thoracic & Lung Surgery |
| Type | Forcep |
| Option | Straight or Curved |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Oblique serrations straight 9″ (23cm) |
| Size | (23cm) |
| Name | Oblique serrations straight 9″ (23cm) |
| Code | 63-0798 |
| Category | Thoracic & Lung Surgery |
| Type | Forcep |
| Option | Straight or Curved |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Option | Curved, Straight |
|---|
