Description
| Name | Green fixation forcep multiple teeth 10cm |
| Code | 30-089 |
| Category | Eye Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (10cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Green fixation forcep multiple teeth 10cm |
| Size | (10.5cm) |
| Name | Green fixation forcep multiple teeth 10cm |
| Code | 30-089 |
| Category | Eye Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (10cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Figure: | Fig: 1, Fig: 2 |
|---|
