Description
| Name | Arrowsmith forcep with lock |
| Code | 30-092 |
| Category | Eye Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (3mm Spread) (8mm Spread) (13mm Spread) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Arrowsmith forcep with lock |
| Size | (3mm Spread) (8mm Spread) (13mm Spread) |
| Name | Arrowsmith forcep with lock |
| Code | 30-092 |
| Category | Eye Instruments |
| Type | Forcep |
| Size | (3mm Spread) (8mm Spread) (13mm Spread) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Sizes | 13mm Spread, 3mm Spread, 8mm Spread |
|---|
