Description
| Name | Giertz-stille rib shears (24.5cm) |
| Code | 57-0755 |
| Category | Thoracic & Lung Surgery |
| Type | Forcep |
| Size | 24.5cm |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Giertz-stille rib shears (24.5cm) |
| Size | (24.5cm) |
| Name | Giertz-stille rib shears (24.5cm) |
| Code | 57-0755 |
| Category | Thoracic & Lung Surgery |
| Type | Forcep |
| Size | 24.5cm |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
