Description
| Name | Trautmann mastoied chisels, 2, 4, 6, 8, 10 mm |
| Code | 38-0555 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Chisel |
| Size | (2mm) (4mm) (6mm) (8mm) (10mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Trautmann mastoied chisels, 2, 4, 6, 8, 10 mm |
| Size | (2mm) (4mm) (6mm) (8mm) (10mm) |
| Name | Trautmann mastoied chisels, 2, 4, 6, 8, 10 mm |
| Code | 38-0555 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Chisel |
| Size | (2mm) (4mm) (6mm) (8mm) (10mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Sizes | 10mm, 2mm, 4mm, 6mm, 8mm |
|---|
