Description
| Name | Simpson obstetrical forceps 12½” (32cm) |
| Code | 72-0873 |
| Category | Obstetrics Instruments |
| Type | 32cm |
| Size | Adult |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Simpson obstetrical forceps 12½” (32cm) |
| Size | 32cm |
| Name | Simpson obstetrical forceps 12½” (32cm) |
| Code | 72-0873 |
| Category | Obstetrics Instruments |
| Type | 32cm |
| Size | Adult |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
