Description
| Name | Plaster knife with wooden handle |
| Code | 9-0142 |
| Category | Plaster Instruments & Saws |
| Type | Wooden handle |
| Size | 18cm |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Plaster knife with wooden handle |
| Size | (18cm) |
| Name | Plaster knife with wooden handle |
| Code | 9-0142 |
| Category | Plaster Instruments & Saws |
| Type | Wooden handle |
| Size | 18cm |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
