Description
| Name | Lucae’s ear dressing forceps, (14cm) |
| Code | 37-0546 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Plain or Tooth |
| Size | (14cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Name | Lucae’s ear dressing forceps, (14cm) |
| Size | (14cm) |
| Name | Lucae’s ear dressing forceps, (14cm) |
| Code | 37-0546 |
| Category | Ear Instruments |
| Type | Plain or Tooth |
| Size | (14cm) |
| Material | Stainless Steel |
| Reusable | Yes |
| Option | Serrated, Tooth |
|---|
